אודות

שוב ברוכים הבאים לבלוג שלי,

שמי רן טוקר.

אני בן 41 ("מודל 68"), נשוי באושר ובכיף לאורית ואב לעמית, יובל וזהר. במקור אני מושבניק מבית זית וכיום מתגורר עם משפחתי ברחובות. אני מעין "איש אשכולות" בהשכלתי ובתחומי עיסוקי המגוונים:אגרונום, מתכנת אינטרנט, בוגר קורסים והכשרות תודעתיות שונות (EFT,NLP,שיטת סילבה, פסיכוקיבנטיקה ועוד), משווק רשתי, מדריך,איש שיווק, בעל עסק עצמאי, משווק אינטרנט, ועוד ועוד.

תחומי העיסוק שלי כיום מגוונים למדי. המשותף לכולם הוא שהם קשורים לבני אדם (האהבה הגדולה שלי !), דרכים ושיטות להצלחה בחיים בכל התחומים, ובעיקר כיצד ליצור ולשמר בריאות טובה. תוכלו לקרוא קצת יותר עלי בכתבה המצורפת בתחתית עמוד זה…

האתר הוקם כחלק מרצון שלי לתרום,"להחזיר",לשתף, לתת שירות ולחלוק עם הציבור הרחב מידע וכלים מעשיים שרכשתי במהלך השנים האחרונות. ברצוני לעזור ולאפשר לאנשים שרוצים בכך, לשפר את איכות חייהם בכל מיני מובנים. בתחושה שלי יש במידע שיוצג באתר מתנה גדולה שממש יכולה לנגוע בחייהם של אנשים וליצור הבדל רציני אצל מי שייקח את המידע וישתמש בו.

במהלך השנים האחרונות השינויים שעשיתי בחיי האישיים ובקריירה, בתוספת ההכשרות השונות שעברתי, יצרו בסיס ידע תאורטי רחב והמון נסיון מעשי מהשטח בכל מה שקשור לבני אדם ול"קופסה"… (התודעה שלהם). בתור "סטודנט נצחי" ואדם שהוא "אוטו-דידקט"  (בעל יכולת לימוד עצמי) היה חשוב לי להקים מערכת שתאפשר לאנשים גם לקבל את המידע יקר הערך הזה וגם תמיכה וליווי. מכיוון שרוב המידע על ה-EFT הוא באנגלית, קיים אתגר לאנשים רבים ללמוד לבד וליישם את ה-EFT. בכוונתי לסייע ולעזור גם בנקודה זו.

כאמור, לפני מספר חודשים התראיינתי לעיתון "גל גפן" בעיר בה אני מתגורר עתה, רחובות.

בכתבה המצורפת, יש את התמצית של מאיפה אני מגיע ולאן אני הולך…

בהצלחה לכולנו

רן

כתבה מהעיתון גל גפן